You are here:--خرید و فروش تخم مرغ

خرید و فروش تخم مرغ

 

خرید و فروش تخم مرغ

شرکت کیمیا طی یک دهه فعالیت در زمینه خرید و فروش تخم مرغ توانسته با تکیه بر رضایت مشتری به بهترین شکل ممکن شما مشتریان عزیز را همراهی کند .

خرید و فروش تخم مرغ کاری حساس است و نیاز به دقت بالایی دارد .

شرکت کیمیا این اطمینان را به شما میدهد که تخم مرغ هایی با بالاترین کیفیت ممکن و با کمترین هزینه در خدمت شما مشتریان عزیز قرار دهد.

تخم مرغ یکی از مهم ترین و البته ارزان ترین منابع پروتئین است. که امروزه مورد توجه ورزشکاران عزیز قرار گرفته است.

خرید و فروش تخم مرغ باید با توجه با تاریخ تولید و انقضای آن صورت پذیرد تا از خطرات و مشکلات احتمالی جلو گیری به عمل آید.

خرید و فروش تخم مرغ

خرید و فروش تخم مرغ

باید توجه به ای موضوع مهم داشت که امروزه افراد سودجوی بسیاری در زمینه خرید و فروش تخم مرغ فعالیت دارند . که تنها هدف آنان سواستفاده از بازار کنونی هست .شما عزیزان باید تمام دقت خود را به کار گیرید تا با این چنین افراد معامله نکنید.

 

تخم مرغ در عصر حاضر یکی از مهم ترین مواد اولیه تولید خوراکی به شمار میرود.

حجم تولید این ماده غذایی در چند دهه گذشته به طور قابل چشم گیری افزایش یافته که این موضوع باعث رونق شدید بازار این محصول شده است.

 

در رابطه با نحوه نگهداری تخم مرغ ، این محصول باید داخل یخچال و در دمای 5تا10 درجه نگهداری شود . و بهتر است که داخل ظرفی درپوش دار نگهداری شود.

یک عدد تخم مرغ تقریبا 80 کیلو کالری انرژی دارد.

تخم مرغ فاقد ویتامین C است اما مقدار ویتامین A,B,D مورد نیاز بدن را تامین میکند.

هرگز تخم مرغ را در مجاورت موادی که دارای بویی تند هستند قرار ندهید چرا که بو به راحتی میتواند از طریق پوست تخم مرغ جذب شود.

2017-11-09T22:50:31+00:00