You are here:--خرید و فروش نهاده های دام و طیور از بنادر شمال و جنوب کشور

خرید و فروش نهاده های دام و طیور از بنادر شمال و جنوب کشور

خرید و فروش نهاده های دام و طیور از بنادر شمال و جنوب کشور

فعالیت اصلی شرکت بازرگانی کیمیا در زمینه ی خرید و فروش نهاده های دام و طیور از بنادر شمال و جنوب کشور ، واردات و اعلام به روز قیمت نهاده های دام و طیور می باشد.

در واقع شرکت کیمیا مسئولیت واردات و خرید و فروش نهاده های دام و طیور در تناژ های مختلف را بر عهده دارد.
همچنین این شرکت همیشه به روز ترین قیمت نهاده های دام و طیور از جمله قیمت جو دامی ، قیمت ذرت دامی ، قیمت سویا دامی ، قیمت تفاله چغندر ، قیمت گندم دامی و … را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد.

شرکت کیمیا جزو با سابقه ترین مراکزی است که در زمینه ی خرید و فروش نهاده های دام و طیور از بنادر شمال و جنوب کشور فعالیت دارد.که در طی تمام دوران فعالیت خود همواره به اطمینان و اعتماد مشتریان گرامی خود بالیده است.

خرید و فروش نهاده های دام و طیور از بنادر شمال و جنوب کشور

خرید و فروش نهاده های دام و طیور از بنادر شمال و جنوب کشور

نهاده دام و طیور چیست؟

نهاده های دام و طیور همان خوراک دام و طیور هستند.در واقع اقلامی هستند که به عنوان غذای اصلی در جیره ی غذایی دام و طیور استفاده شده و باعث رشد و نمو آن ها میشوند.همچنین در میزان بازدهی آن ها (شیردهی و …) تاثیر مستقیم دارند.

بنابراین این موضوع غیر از افراد و مراکزی که در زمینه ی واردات و خرید و فروش نهاده های دام و طیور فعالیت دارند ، برای دامپروران و صاحبان مراکز نگهداری و پرورش دام و طیور مانند گاوداری ها و مرغداری ها نیز دارای اهمیت می باشد.

 

انواع نهاده های دام و طیور

نهاده های دام و طیور شامل اقلام مختلفی می باشند که از جمله ی آن ها می توان به جو دامی ، ذرت دامی ، سویا دامی ، گندم دامی ، کلزا ، تفاله چغندر و دان آماده اشاره کرد.

البته شرکت کیمیا در زمینه ی خرید و فروش اقلام دیگر از جمله متیونین ، لیزین ، کولین ، ترئونین و حتی جوجه یک روزه گوشتی و مرغ زنده نیز فعالیت دارد.

قیمت نهاده های دام و طیور

از مهمترین مسائلی که هنگام خرید و فروش نهاده های دام و طیور مطرح می شود ، قیمت نهاده های دام و طیور است.

همواره در بازار در همه ی زمینه ها افرادی وجود دارند که با گران فروشی و کم فروشی تنها به دنبال منافع خود هستند.

اما شرکت کیمیا همواره در طی سال ها فعالیت خود سعی در ارائه ی بهترین نهاده های دام و طیور با مناسب ترین قیمت را داشته است.
بنابراین شما مشتریان عزیز می توانید بهترین قیمت نهاده های دام و طیور را از ما بخواهید.

همچنین ما برای راحتی کار شما ، لیست به روز قیمت نهاده های دام و طیور را در سایت خود قرار داده ایم.این لیست قیمت شامل اقلام مدلل و غیر مدلل بوده و نیز همواره بروزرسانی می شود.

برای مشاهده ی لیست قیمت نهاده های دام و طیور (قیمت جو دامی ، قیمت ذرت دامی ، قیمت سویا دامی ، قیمت گندم دامی ، قیمت جوجه یک روزه گوشتی ، قیمت مرغ زنده ، قیمت تفاله چغندر ، قیمت کلزا و…)  اینجا کلیک کنید.

 

افزایش قیمت نهاده های دام و طیور در سال 97

در سال جاری (سال 1397) که اقتصاد کشور عزیزمان ایران درگیر بحران افزایش ناگهانی نرخ دلار بوده است ، این افزایش تاثیر خود را تقریبا در تمامی معاملات اقتصادی داخل کشور گذاشته است.

مسئله ی خرید و فروش نهاده های دامی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با افزایش قیمت دلار ، قیمت نهاده های دام و طیور نیز رشد چشمگیری داشته است.که امر باعث زیان دیدن بسیاری از افراد در صنعت دام و طیور میگردد.

نا گفته نماند که میزان قابل توجهی از نهاده های دامی کشور از طریق واردات تامین میشود.که این میزان به حدود 80% میرسد.بنابراین بدیهی است که افزایش قیمت دلار ، تاثیر بسیاری در برهم خوردن تعادل قیمت نهاده های دام و طیور و در نتیجه برهم خوردن بازار میگذارد و این مسئله برای صنعت دام و طیور کشور کاملا نگران کننده است.

امید است مطالعه ی این مقاله اطلاعات مفیدی در زمینه ی خرید و فروش نهاده های دام و طیور و قیمت نهاده های دام و طیور در اختیار شما عزیزان قرار داده باشد.

++ با آرزوی پیشرفت صنعت دام و طیور ایران بزرگ ++

By | 2018-08-21T19:10:30+00:00 اکتبر 27th, 2017|Categories: طیور|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment