You are here:--قیمت جو دامی

قیمت جو دامی

قیمت جو دامی

در هنگام خرید و فروش جو دامی یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه داشت ، قیمت جو دامی است.

بدیهی است که قیمت جو دامی فاکتور مهمی می باشد که در کنار فاکتور کیفیت در هنگام معامله مورد توجه قرار می گیرد.

همانطور که در مقاله ی جو دامی مفصل توضیح داده شد ، جو از با ارزش ترین نهاده های دام و طیور محسوب می شود که وجود آن در سفره ی غذایی دام و طیور از اهمیت بالایی برخوردار است.

بنابراین با این اوصاف میتوان دریافت که نوسانات قیمت جو دامی دغدغه ی بزرگی است که همواره ذهن مشغولان صنعت دام و طیور را درگیر خود کرده است.

مطمئنا رشد یا کاهش قیمت جو دامی می تواند تاثیر قابل توجهی در قیمت سایر نهاده های دامی از جمله قیمت ذرت دامی ، قیمت سویا دامی و … بگذارد. و این امر دور از پیش بینی نیست.

تنظیم قیمت جو دامی

مسئولیت تنظیم ، تصویب ، کنترل و نظارت بر قیمت جو دامی بر عهده ی وزارت جهاد و سازمان برنامه و بودجه می باشد.

این دو نهاد همواره در تلاش اند که نوسانات قیمت جو دامی را کنترل کرده و از کاهش یا رشد بیش از حد قیمت جو دامی جلوگیری کنند.زیرا بدیهی است در صورت افزایش بیش از حد ، متقاضیان این محصول با ارزش از جمله مراکز نگهداری و پرورش دام و طیور متحمل ضرر و زیان مالی می شوند و برعکس در صورت کاهش بیش از حد قیمت جو دامی ، تولیدکنندگان و کشاورزان هستند که با ضرر مالی روبرو خواهند شد.و در هر صورت موجب به هم ریختگی بازار نهاده های دام و طیور و به طور کلی صنعت دام و طیور می شود.

خرید و فروش جو دامی در شرکت کیمیا

شرکت بازرگانی کیمیا سال هاست که در زمینه ی خرید و فروش جو دامی فعالیت میکند و همواره مهم ترین هدف فعالیتش را جلب رضایت مشتری و ارائه ی بهترین محصول می داند.

یکی از خدماتی که شرکت کیمیا به صورت فعال به مشتریان خود ارائه می دهد ، اعلام قیمت نهاده های دامی از جمله قیمت جو دامی ، قیمت ذرت دامی ، قیمت سویا دامی و … است.

شرکت کیمیا علاوه بر خرید و فروش جو دامی داخلی ، مسئولیت واردات جو دامی خارجی را نیز برعهده دارد.

برای مشاهده قیمت جو ( قیمت جو روس امیر ، قیمت جو روس انزلی ، قیمت جو روس نوشهر ، قیمت جو داخلی اردبیل و …) و مشاهده ی لیست قیمت سایر نهاده های دام و طیور اینجا کلیک کنید.

شما همچنین می توانید برای مشاهده ی این لیست قیمت عضو کانال تلگرامی ما شوید.

By | 2018-08-22T22:16:37+00:00 آگوست 22nd, 2018|Categories: دام|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment