You are here:--قیمت ذرت دامی

قیمت ذرت دامی

قیمت ذرت دامی

در این مقاله قصد داریم قیمت ذرت دامی را مورد بحث و تحلیل قرار دهیم.

ذرت دامی از با ارزش ترین خوراک دام و طیور محسوب می شود. که وجود آن در سفره ی غذایی دام و طیور بسیار با اهمیت می باشد.زیرا این محصول با ارزش دارای خواص متعددی است (در مقاله ذرت دامی مفصل توضیح داده شده است.) که برای رشد و بازدهی دام و طیور بسیار مفید می باشند.

بنابراین واضح است که قیمت ذرت دامی برای مراکز نگهداری و پرورش دام و طیور و نیز برای کشاورزان و واردکنندگان این محصول بسیار با اهمیت و مورد توجه است.

تصویب قیمت ذرت دامی و نظارت بر آن

مسئولیت تنظیم و تصویب قیمت ذرت دامی را وزارت جهاد و سازمان برنامه و بودجه برعهده دارند.

از آنجا که ذرت دامی یکی از با ارزش ترین نهاده های دام و طیور می باشد ، بنابراین نوسانات قیمت ذرت دامی می تواند تاثیر زیادی در قیمت سایر نهاده ها داشته باشد.

بنابراین دو نهاد مذکور همواره در تلاش اند تا با نظارت دقیق بر بازار ، قیمت ذرت دامی را کنترل کرده و از افزایش یا کاهش بیش از حد آن جلوگیری کنند.

شرکت کیمیا با سابقه ای درخشان در زمینه ی خرید و فروش ذرت دامی

شرکت بازرگانی کیمیا طیور با سابقه ای درخشان در زمینه ی خرید و فروش نهاده های دام و طیور همواره در تلاش است تا تمام محصولات خود از جمله ذرت دامی را بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

از جمله خدماتی که شرکت کیمیا به مشتریان خود ارائه می دهد ، اعلام روزانه ی قیمت ذرت دامی و سایر نهاده های دامی در قالب یک لیست کامل می باشد. که در این لیست قیمت انواع ذرت دامی از جمله قیمت ذرت برزیل امام ، ذرت اکراین امام ، ذرت روس امیر ، ذرت روس نوشهر ، ذرت روس انزلی و … می باشد.

برای مشاهده ی این لیست قیمت اینجا کلیک نمایید.

شما همچنین می توانید برای مشاهده ی لیست قیمت عضو کانال تلگرامی شرکت کیمیا شوید.

By | 2018-08-27T13:04:17+00:00 آگوست 27th, 2018|Categories: نهاده|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment